Nilüfer Pnömatik Sistem Tesisatları

Pnömatik, gaz akışkan ile kontrol edilen dinamik ve statik sistemlerin tümünün teknik ismidir. Basitleştirilmiş olarak pnömatik, hava ile iş yaptırılan tüm sistemlere verilen genel isimdir.

 Özellikle fabrikalarda, atölyelerde, hastane veya toplu kamusal alanlarda pnömaik sistemler, ucuz, temiz ve verimli bir şekilde çok çeşitli işlerin yaptırılmasını sağlar. Doğru tasarım ve sistem kurulumu ile pnömaik sistemler, elektrik ile yapılabilecek tüm işlerin yapılmasını, tek bir güç kontrol merkezinden sağlayabilirler. Pnömatik sistemler, barçaları bir yerden başka yere taşıma, piston – silindir mekanizmaları ile her türlü montaj işleri rotary sistemler ile vida sıkma gevşetme ve hava tabancaları ile montaj işlemlerini yapabilirler.

 Bursa Bölgesi Pnömatik Sistem Kurulumu

 Pnömatik sistem tesisatları, kurulumu ustalık ve teknik bilgi gerektiren karmaşık sistemlerdir. Bursa bölgesinde, Nilüfer pnömatik sistem tesisatları hem kurulumu hem de bakım onarımı için Bünyamin tesisat tecrübeli teknik ekibi ile atölye ve iş yerlerinin yardımcısıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurumsal Takip